چرا بهارستان صنوبر؟

تولید محصولات مرغوب

شرکت بهارستان صنوبر در جهت تضمین کیفیت محصولات تولید شده، این امکان را فراهم کرده است که در صورت عدم رضايتمندي خريداران محترم، بدون هيچ قيد و شرطي محصول مرجوع و مبلغ عودت داده ميشود.

بسته بندی استاندارد و زیبا

بسته بندی محصولات بهارستان صنوبر توسط تیم مختصص به گونه ای انجام شده است که استفاده ی آسان و کامل محصول را به همراه دارد.

قیمت مناسب

با توجه به کیفیت بسیار بالای محصولات بهارستان صنوبر، هزینه ها به گونه ای براورد شده است که برای خریداران بسیار مناسب می باشد.

پیشنهاد ما برای همکاری

اگر کارخانجات داروسازی و آرایشی بهداشتی یا کارخانجات لبنی و یا از صنایع وابسته به اسانسهای گیاهان دارویی می باشید..

پیشنهاد ما به شما اسانس های گیاهان دارویی بهارستان صنوبر می باشد. با توجه به کیفیت بالا و خلوص کامل این اسانس ها، استفاده از آنها بدون شک در کیفیت محصولات تولید شده ی شما اثر به سزایی دارد و فروش بیشتر محصولاتتان را در پی خواهد داشت.

اگر مراکز طب سنتی و عطاری و سالن هاي ماساژ دارید و یا ماساژوری حرفه اي هستید..

ما به شما روغن های گیاهی شرکت بهارستان صنوبر را پیشنهاد میدهیم. کافیست یک بار امتحان کنید تا از کیفیت بالا و مرغوبیت روغن ها مطمئن شوید. روغنها بصورت فله اي با حداقل وزن ۱کيلو عرضه ميگردد و در صورت عدم رضايتمندي خريداران محترم بدون هيچ قيد و شرطي روغن مرجوع و مبلغ عودت داده ميشود.

اگر از هیچ مرکز و صنایعی نیستید..

شرکت بهارستان صنوبر از شما بعنوان ویزیتور دعوت به همکاری میکند. به ما پیام دهید تا از شرایط فوق العاده ی این همکاری شگفت زده شوید!

همین الان شروع کنید

در صورتی که میخواهید جهت مشاوره با شما تماس بگیریم، شماره خود را نیز در متن پیام بفرستید.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما